LiniaFinansowa – Oferta, Opinie, Wniosek

LiniaFinansowa - pożyczki gotówkowe online
LiniaFinansowa - pożyczki gotówkowe online

Oferta Pożyczek w LiniaFinansowa.pl

Portal pożyczkowy LiniaFinansowa.pl oferuje pożyczki gotówkowe udzielane przez internet w kwocie od 100 do nawet 25 tysięcy złotych. Okres spłaty pożyczki wynosi od 5 dni w przypadku chwilówek krótkoterminowych do nawet 365 dni w przypadku pozabankowych pożyczek ratalnych. Dla nowych klientów serwis oferuj możliwość aplikowania po darmowe chwilówki na 30 dni. Szczegółowe warunki na stronie LiniaFinansowa.pl

Złóż Wniosek – LiniaFinansowa.pl

Wysokie szanse otrzymania pożyczki

LiniaFinansowa - bezpieczne pożyczanie online

LiniaFinansowa – bezpieczne pożyczanie online

LiniaFinansowa jest pośrednikiem kredytowym współpracującym z kilkunastoma największymi pożyczkodawcami w branży dzięki czemu może ona zaoferować najwyższe szanse uzyskania pożyczki. Co równie istotne serwis ten nie pobiera od swoich klientów jakichkolwiek opłat – usługi są świadczone w 100% za darmo. Serwis nie zawiera też ukrytych opłat związanych z wypełnieniem, przesłaniem czy rozpatrzeniem wniosku.

Współpraca z wieloma firmami pozabankowymi oraz zaawansowany system informatyczny pozwalają na podstawie danych wprowadzonych we wniosku wytypować tylko te firmy, których warunki udzielenia pożyczki klient spełnia i przesłać wnioski bezpośrednio tylko do nich.

Bezpieczeństwo i ochrona danych osobowych

Istotną kwestią, na którą portal Linia Finansowa zwraca szczególną uwagę jest bezpieczeństwo klientów portalu oraz ochrona ich danych osobowych. We wniosku na stronie wymagane jest jedynie minimum danych potrzebnych do udzielenia pożyczki, które następnie są przesyłane do systemu za pomocą szyfrowanych łączy internetowych.

Pożyczki bez ryzyka

Wszystkie współpracujące z portalem LiniaFinansowa.pl firmy pożyczkowe gwarantują zgodnie z wymogami obowiązującego prawa możliwość rozmyślenia się i odstąpienia od umowy pożyczki zawartej na odległość w terminie do 14 dni od daty podpisania umowy. Pożyczkodawcy są również świadomi faktu, że w życiu każdej osoby mogą wydarzyć się nieprzewidziane sytuacje, które uniemożliwią spłatę zaciągniętego zobowiązania w ustalonym terminie – na ten wypadek posiadają oni specjalne procedury pozwalające na przedłużenie okresu spłaty. Kwestię przedłużenia okresu spłaty firmy pozabankowe regulują indywidualnie, dlatego przed podpisaniem umowy dokładnie zapoznaj się z tymi zagadnieniami, jak również całą jej treścią.

LiniaFinansowa Opinie Klientów

Łatwy w uzupełnieniu wniosek oraz szybkie przedstawienie ofert pożyczkodawców od których mogłam otrzymać pożyczkę.

Agnieszka, Mrągowo

Dzięki tej stronie udało mi się otrzymać pożyczkę w wysokości 3000 zł bez kosztów. Po 30 dniach oddałem dokładnie tyle ile pożyczyłem.

Kuba, Nowy  Dwór Mazowiecki

Szeroka oferta korzystnych pożyczek ratalnych. Minimum formalności. Polecam.

Henryk, Olsztyn

Jeden prosty wniosek, po uzupełnieniu którego od razu pojawiają się oferty pożyczkodawców u których możemy otrzymać określoną pożyczkę. Nie trzeba tracić czasu na uzupełnianie osobnego wniosku w każdej firmie pozabankowej.

Grzegorz, Tychy

LiniaFinansowa Opinie

LiniaFinansowa Opinie

Jak Pożyczać w Linia Finansowa?

W celu złożenia wniosku po pożyczkę gotówkową należy przejść na stronę www.liniafinansowa.pl i określić kwotę oraz okres pożyczki, wprowadzić swoje imię, nazwisko, adres e-mail i numer telefonu. Należy również zapoznać się z regulaminem portalu oraz jego polityką prywatności i potwierdzić to poprzez zaznaczenie odpowiedniego pola. W kolejnym kroku należy nacisnąć przycisk „Złóż wniosek”.

Linia-Finansowa na YouTube

Wniosek po Pożyczkę Online

Potrzebujesz szybkiej pożyczki udzielanej przez internet prosto na Twoje konto bankowe? Już teraz aplikuj na stronie LiniaFinansowa.pl i sprawdź jaką kwotę możesz otrzymać. Pamiętaj! To nic nie kosztuje, ani do niczego nie zobowiązuje!

Złóż Wniosek – LiniaFinansowa.pl

Ogólna ocena

LiniaFinansowa

do 25 000 zł
7.8

Maksymalna Kwota Pożyczki

8.0/10

Okres Pożyczki

8.0/10

Przyznawalność

7.5/10

Szybkość

7.5/10

Ogólna Ocena

7.8/10

Zalety

  • Indywidualnie dopasowana kwota pożyczki od 100 do 25 tys. zł
  • Elastyczny okres spłaty wynoszący od 5 do 365 dni
  • System szybkich przelewów skracający czas do otrzymania pieniędzy na konto
  • Jasne i zrozumiałe warunki
  • Opcja darmowej pierwszej pożyczki dla nowych klientów

Wady

  • Oferta dostępna wyłącznie online - przez internet