Kasotronik – Oferta, Opinie, Wniosek

Kasotronik.pl
Kasotronik.pl

Oferta Pożyczek w Kasotronik.pl

Kasotronik – pożyczki pozabankowe XXI-wieku. Całość formalności związanych z aplikowaniem po pożyczkę, weryfikacją wniosku oraz dostarczeniem gotówki odbywa się całkowicie online. Złożenie wniosku wymaga od klienta jedynie minimum niezbędnego wysiłku polegającego na konieczności uzupełnienia kilku pól formularza. Następnie proces weryfikacji przesłanego wniosku realizowany jest za pomocą zaawansowanego systemu komputerowego, który na podstawie przesłanych w formularzu informacji oblicza zdolność kredytową i przedstawia najbardziej dopasowane oferty współpracujących firm pożyczkowych, co maksymalizuje szanse otrzymania oczekiwanej pożyczki. Kolejnym etapem jest zawarcie umowy i dostarczenie pożyczki na konto. Gotówka dzięki systemowi błyskawicznych przelewów internetowych może trafić na konto pożyczkobiorcy już w czasie 1 godziny.

Złóż Wniosek – Kasotronik.pl

Pożyczki Online – Przegląd

W ofercie portalu internetowego Kasotronik.pl można znaleźć szeroką ofertę pożyczek pozabankowych, rozpoczynając od chwilówek udzielanych na okres od kilku do kilkunastu dni (w tym darmowych chwilówek w kwocie do 4000 zł udzielanych na okres do 30 dni), poprzez pożyczki przeznaczone na spłatę innych zobowiązań, aż po pozabankowe pożyczki ratalne udzielane nawet na okres 12 miesięcy.

Wymagania do otrzymania pożyczki

Kasotronik - Pożyczki

Kasotronik – Pożyczki

Portal www.Kasotronik.pl współpracuje z kilkudziesięcioma firmami pożyczkowymi, których wymagania w kwestii udzielenia pożyczek znacznie różnią się między sobą. W przypadku jednej firmy pożyczki nie będzie mogła otrzymać osoba figurująca w bazach dłużników, w przypadku innej nie będzie miało to znaczenia. Wspólne dla wszystkich firm współpracujących z portalem są jednak następujące wymagania:

  • wiek – minumum 18 lat,
  • polskie obywatelstwo,
  • pełna zdolność do czynności prawnych,
  • ważny dowód osobisty lub paszport,

Kasotronik Opinie

Zanim trafiłem na Kasotronika wypełniłem kilka wniosków i innych pożyczkodawców, u których niestety nie otrzymałem pożyczki. Po wypełnieniu zaś wniosku tutaj wyświetliła mi się lista kilku firm z których wybrałem najbardziej opłacalną dla mnie ofertę i otrzymałem chwilówkę.

Adrian, Tarnobrzeg

Szybka obsługa i świetny kontakt z konsultantami.

Renia, Ustka

Myślałam, że z tą darmową pożyczką to tylko taki chwyt marketingowy jednak okazało się że nie po uzupełnieniu wniosku otrzymałam ofertę kilku firmy w których mogłam otrzymać pożyczkę za free.

Julka, Białystok

Szybkość i minimum formalności – olbrzymie plusy pożyczek pozabankowych w porównaniu z ofertą banków oczekujących dostarczenia ton dokumentów.

Filip, Gdynia

Kasotronik Opinie

Kasotronik Opinie

Jak Otrzymać Gotówkę z Kasotronik.pl?

Aplikacja po pożyczkę w Kasotroniku odbywa się analogicznie jak w większości pozostałych firm udzielających pożyczek pozabankowych online. W pierwszym kroku należy określić podstawowe parametry pożyczki takie jak kwota jaką chcemy pożyczyć, czas spłaty oraz podać podstawowe dane osobowe. W drugim kroku należy potwierdzić swoją tożsamość na podstawie danych z dowodu osobistego lub paszportu, a następnie podać informacje na temat aktualnej sytuacji finansowej. Uzupełnienie wniosku trwa od kilku do kilkunastu minut, jednak w tym przypadku nie warto się śpieszyć lecz starać się jak najdokładniej uzupełnić składany wniosek, co pozwoli komputerowi najlepiej dopasować ofertę pożyczkodawców i zwiększy szanse otrzymania gotówki.

Wniosek po Pożyczkę

Portal www.kasotronik.pl umożliwia aplikowanie po pożyczkę w wysokości od stu do dwudziestu pięciu tysięcy złotych, która może zostać udzielona na okres od pięciu do trzystu sześćdziesięciu pięciu dni. W celu złożenia wniosku kliknij poniższy odnośnik do serwisu.

Złóż Wniosek – Kasotronik.pl

Ogólna ocena portalu

Kasotronik

do 25000 PLN
7.3

Maksymalna Kwota Pożyczki

7.5/10

Okres Pożyczki

7.5/10

Przyznawalność

7.0/10

Szybkość

7.5/10

Ogólna Ocena

7.0/10

Zalety

  • Korzystne warunki - szczególnie dla klientów pierwszy raz korzystających z oferty
  • Bez wychodzenia z domu - 100% online