CreditMax – Oferta, Opinie, Wniosek

Kobieta trzymająca wachlarz stu złotowych banknotów.

Oferta Pożyczek w CreditMax.pl

Portal internetowy CreditMax jest jednym z wielu pośredników finansowych działających na naszym rynku, jednak jako jeden z niewielu oferuje tak szerokie możliwości finansowania. Na stronie pośrednika www.creditmax.pl klient ma możliwość aplikowania po pożyczkę gotówkową wynoszącą nawet dwadzieścia pięć tysięcy złotych na okres nawet 1 roku. Minimalna kwota o jaką można wnioskować u tego pośrednika wynosi zaś jednie 100 złotych i można ją pożyczyć nawet na 5 dni.

Złóż Wniosek – CreditMax.pl

Elastyczna oferta

Credit-Max Pożyczki

Credit-Max Pożyczki

Wysoka elastyczność CreditMax to nie tylko szeroki zakres dostępnych wysokości pożyczek gotówkowych oraz terminów spłaty ale również oferta „dla każdego”. Wniosek po pożyczkę na stronie Credit-Max może złożyć każdy pełnoletni obywatel RP, posiadający dowód osobisty i pełną zdolność do czynności prawnych. Dzięki współpracy z wieloma firmami pozabankowymi szansę otrzymania pożyczki mają nie tylko osoby zatrudnione na etat, ale także pracujący na umowach cywilno-prawnych, bezrobotni, emeryci, renciści a nawet studenci.

Korzystne warunki

Credit Max swoją ofertę kieruje w szczególności dla klientów zamierzających wziąć swoją pierwszą pożyczę pozabankową, w związku z czym w swojej bazie posiada sporo ofert których Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania wynosi 0%, co oznacza że otrzymanie gotówki (najczęściej w wysokości do 3000zł na 30dni) jest zupełnie darmowe. Pożyczka 0 procent to oferta w sam raz dla Ciebie – uzupełnij wniosek i przekonaj się sam.

CreditMax Opinie

CreditMax – są szybcy. Nie spodziewałem się że otrzymam gotówkę tak szybko.

Adam z Krakowa

Duży wybór pożyczek. Możliwość wyboru najlepszej oferty.

Halina z  Piły

Nagła sytuacja wymagająca dodatkowe gotówki – z CreditMax to nie problem. Sprawna weryfikacja wniosku i przelew pieniędzy na konto bankowe.

Leszek z Radomia

Darmowe Pożyczki RRSO 0% - CreditMax.pl

Darmowe Pożyczki RRSO 0% – CreditMax.pl

Chwilówka w Credit-Max – jak otrzymać?

Ograniczone do minimum formalności sprawiają, że aplikowanie po pożyczkę nie powinno zająć dłużej niż 15 minut. Składając wniosek na stronie CreditMax nie ma potrzeby dostarczać zaświadczeń o zarobkach, wysokości emerytury czy innych świadczeń. Wszystkie najważniejsze formalności załatwiane są na stronie pośrednika, przez internet, bez wychodzenia z domy. Wchodzą na witrynę www.creditmax.pl należy określić parametry pożyczki, podać swoje dane osobowe oraz uzupełnić wymagane pola formularza dotyczące aktualnej sytuacji finansowej. Po przesłaniu wniosku system automatycznie przeprowadzi weryfikację podanych informacji i przedstawi ofertę pożyczkodawców.

Wniosek Online

payZłożyć wniosek na portalu Credit-Max.pl możesz w szybki sposób klikając poniższy odnośnik. Złożenie wniosku jest w 100% darmowe, portal nie pobiera również opłat za jego rozpatrzenie. Ponadto wniosek ten do niczego nie zobowiązuje – w każdej chwili możesz się rozmyślić i zrezygnować z aplikowania po pożyczkę.

Złóż Wniosek – CreditMax.pl

Ogólna ocena portalu

CreditMax

do 25 000 zł
8.2

Maksymalna Kwota Pożyczki

9.0/10

Okres Pożyczki

9.0/10

Przyznawalność

7.5/10

Szybkość

7.0/10

Ogólna Ocena

8.5/10

Zalety

  • Szybka decyzja
  • Minimum formalności
  • Jasne zasady udzielania pożyczek
  • Brak ukrytych opłat
  • Wysoka akceptowalność wniosków

Wady

  • Do otrzymania pożyczki wymagane jest posiadanie konta bankowego